Nejprodávanější produkty

Slevy

Sledujte nás na Facebooku

Reklamace

V případě potřeby využití reklamace ji lze uplatnit přímo u nás.

Reklamované zboží nám zašlete spolu s dokladem prokazujícím koupi zboží (kopie faktury) a vyplněný reklamační list. Vaše reklamace bude přijata a vyřízena rychleji.

 

Výměna zboží:

V případě výměny zboží (velikost, jiný střih) ve 14-ti denní zákonné lhůtě, neúčtujeme poštovné. Zboží Vám vyměníme na naše náklady!

Jak postupovat když…

  • je přijaté zboží poškozené

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. 
Zásilku, která jeví známky poškození nepřebírejte. 
Je-li zboží poškozeno, i přestože je obal neporušený, je potřeba o této skutečnosti nás včas informovat. 

  • zboží přišlo nekompletní nebo neodpovídá objednanému typu. V tomto případě prosím napište na e-mail obchod@forseti-fashion.cz, kde vám individuálně pomůžeme.

Lhůta pro vyřízení reklamace

Reklamace musí být vyřízena v zákonné lhůtě 30 kalendářních dnů. Tato lhůta začíná běžet následující den po doručení zboží k prodejci a končí vyřízením reklamace u prodejce.

Na dárky, které jsou poskytovány zcela zdarma, nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy dle platné legislativy ČR.

 

Peníze vracíme na bankovní účet! 

 

Neopravitelná závada

Pokud bude reklamované zboží neopravitelné a záruka bude uznaná, bude vás individuálně kontaktovat reklamační oddělení a dohodne s vámi způsob řešení - výměna za nový kus nebo vrácení peněz.

Oprávněnost vaší reklamace bude na základě zaslaných dokumentů posouzena a Vy budete poté kontaktováni a informováni naším reklamačním oddělením o dalším postupu, či po svém přihlášení uvidíte stav na svém uživatelském účtu.

 

Důležitý dokument ke stažení

Reklamační list (doc, 42 kB)

Je dobré vědět, jak funguje záruka na zboží.

Jako každý obchod, i ten náš má své obchodní podmínky, kterými se řídí. Potřebujete reklamovat zboží nebo se potřebujete dozvědět, jak taková reklamace probíhá? Seznamte se s reklamačním řádem.

Vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě

V případě, že jste spotřebitel, máte dle  občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.

 Zboží musí být nenošené a nepoškozené s originálními visačkami v originálním a nepoškozeném obalu. Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Zboží zašlete doporučeně zpět na naši adresu společně s průvodním dopisem a kopií faktury a my vám následně zašleme peníze zpět na váš účet. 
Peníze za zboží vám zašleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naše reklamační oddělení. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.


Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy nám je doručeno odstoupení od smlouvy. Doručením se rozumí informace, že chcete od smlouvy odstoupit, případně samotné doručení odstoupení i se zbožím. Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro vrácení zboží se počítá od soboty včetně). Odstoupení od smlouvy můžete zaslat elektronicky na obchod@forseti-fashion.cz.

Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit zasláním zboží na korespondenční adresu:

M&D UNITRADING Praha, s.r.o.

Kamenný Újezdec 40

Kamenný Přívoz

252 82