Nejprodávanější produkty

Novinky

Slevy

Sledujte nás na Facebooku

Doprava:

 

Možnosti dopravy

  •  České pošta s.p. - zaslání zboží doporučeným dopisem nebo balíkem do ruky - rozhodující je celková cena zásilky a její velikost. Balík do ruky je uložen na poště pouze po dobu 7 dnů!
  • Zásilkovna - objednané zboží si vyzvednete na Vámi zvoleném výdejním místě společnosti Zásilkovna.cz.
  • osobní převzetí v Praze - Pražského povstání - výdejní místo společnosti Pilulky24.cz - dnes Bioobchod Kopretina(otevírací doba: Po-Pá 9:00-18:00)

Výdejní místo společnosti Bioobchod Kopretina (ulice Na Pankráci 969/97) je umístěno vpravo vedle Finančního úřadu Praha-západ a vlevo od prodejny Zelené zdraví. Dostupnost MHD: Zastávka Pražského Povstání. Tramvaj č. 18, Bus 148, 198, Metro C, zastávka tramvaje číslo 18 je téměř na úrovni výdejního místa Pilulky24.cz, zastávka autobusu je naproti výdejního místa Pilulky24.cz směrem k OC Arkády Pankrác. Otevírací doba: Po-Pá 9:00-18:00.

Pro osobní výdej vyčkejte vždy na potvrzovací zprávu (e-mail, SMS) o připravenosti zboží k vydání. Na této adrese není náš obchod - jedná se pouze o výdejní místo!!!      

 

 Ceny dodání:

  • Česká pošta - U zboží v hodnotě do 1500,-Kč činí poštovné 60,-Kč, u zboží v hodnotě 1501,- až 2499,-Kč činí poštovné 100,-Kč, u Vašich objednávek v hodnotě od 2500,-Kč je poštovné zcela zdarma.
  • Zásilkovna - Cena dopravy je 42,-Kč u zboží v hodnotě do 2.499,-Kč. U objednávek v hodnotě nad 2.500,-Kč je doprava zdarma.
  • Osobní převzetí v Praze - pro všechny objednávky a typy platby zdarma.

 

Výše uvedené platí v případě platby předem na náš bankovní účet. V případě, že zvolíte platbu dobírkou, účtujeme k poštovnému poplatek  ve výši 40,-Kč. (Poplatek za dobírku neplatí pro osobní vyzvednutí v Praze.)